nie odpowiedziane pytanie

Problem z regulacją sgs400

Witam.
Posiadam zainstalowany napęd sgs400. Przeprowadzam wstępna regulacje zgodnie z instrukcja obsługi i wszystko działa poprawnie przez kilka tygodni. Po pewnym czasie jedno skrzydło otwiera się mocniej niż było ustawione podczas regulacji. Dodam ze śruby imbusowe ogranicznika otwarcia dokręcane są poprawnie i mimo to brama się przestawia. Trzeba ponownie zrobić wstępna regulacje i na nowo ustawić ogranicznik. Co może być tego przyczyna? Dlaczego ustawiony i przykręcony odpowiednio imbusami ogranicznik po czasie przestawia się i skrzydło otwiera się mocniej?
Proszę o pomoc.

Adam K.
Adam K.

Adam K.

Poziom
0
44 / 100
punkty

Odpowiedzi

Adam K.
Adam K.

Adam K.

Poziom
0
44 / 100
punkty

Tak napewno zakupione jakoś niecały rok temu.Musiałbym sprawdzić.

Dzień dobry,

Gwarantem jest sprzedawca:
Jeżeli produkt został zakupiony w markecie to należy zgłosić w markecie reklamację z informacją, że chciałby Pan, aby serwis odbył się na miejscu.
Natomiast jeżeli produkt został zakupiony bezpośrednio u nas to należy zgłosić na formularzu zlecenia usługi serwisowej

Najlepiej napisać kto był sprzedawcą (jeśli to możliwe to wraz z Pana numerem telefonu) bezpośrednio do nas na e-mail kontakt@somfy.com , pomożemy :)

Z pozdrowieniami,
Zespół Somfy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm