ROLETY I ŻALUZJE

Pytania oznaczone gwiazdką

Brak pytań

FAQ Rolety i żaluzje zewnętrzne

Aktualne zagadnienia do skonsultowania

Ostatnio rozwiązane pytania

Pomóż społeczności

• Jak ponownie dodać usuniętą rolete do Tahoma

Podczas konfiguracji Tahomy została usunięta jedna obsługiwana roleta. Chciałbym ją dodać ponownie, jednak Tahoma nie "wykrywa" jej. Jak można ponownie dodać usunięte z...
    Krzysztof
    Krzysztof

Krzysztof

Poziom
    0
    13 / 100
    punkty
    Krzysztof
    Krzysztof

Krzysztof

Poziom
    0
    13 / 100
    punkty
    Dzień dobry. Dziękuję za poradę. Zgodnie z podaną instrukcją roleta ponownie została sparowana z Tahoma. pozdrawiam, Krzysztof
  • Czy można podłączyć czujnik wiatru Eolis IO do Tahoma?

Jak w pytaniu, jeżeli tak to jak?
    Tobiasz
    Tobiasz

Tobiasz

Poziom
    0
    34 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Eolis io dodajemy bezpośrednio do napędów - TaHoma nie widzi tego czujnika. W razie jakichkolwiek pytań...
  • Dlaczego roleta opuszcza się tylko do połowy okna?

Roleta opuszcza się tylko do połowy, nie wiem jaki to model silnika somfy, skrzynka z roletą jest firmy Portos. Czy to wada silnika? Jeśli tak to co mogło ją spowodować?
    Paweł K.
    Paweł K.

Paweł K.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Jeżeli napęd jest na gwarancji, prosimy o kontakt ze sprzedawcą i złożenie reklamacji. Jeżeli okres gwarancyjny...
  • Nina Time błąd klucz bezp.

Dzisiaj próbowałem rozwinąć rolety za pomocą Nina Timer i wyskoczył taki o to błąd - bladego pojęcia nie mam co się stało. Ale nikt w tym urządzeniu nie grzebie, a sam osobiście...
    Piotr N.
    Piotr N.

Piotr N.

Poziom
    0
    12 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Prosimy o powtórzenie pytania. Pozdrawiamy,
  • Napęd Oximo 50 jest możliwość sterowania przez wifi?

Mam napęd rolety oximo i steruje nimi za pomocą pilota a chciałbym sterować przez aplikację w komórce cy jest taka możliwość??
    Mateusz
    Mateusz

Mateusz

Poziom
    0
    24 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Szanowny Panie, dziękujemy za przesłane zapytanie. Nasze napędy są kompatybilne z zewnętrznymi roletami dachowymi. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od kilku...

FAQ

300x330.jpg
300x330_assistance.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm