SYSTEMY ALARMOWE

Pytania oznaczone gwiazdką

Brak pytań

FAQ Systemy alarmowe

Aktualne zagadnienia do skonsultowania

Ostatnio rozwiązane pytania

Pomóż społeczności

• Jeden pilot do dwóch systemów Somfy - czy to jest możliwe?

Mam już jeden system w mieszkaniu (sprawdza się), chce go rozszerzyć o kolejny, niezależny w garażu, pytanie moje: czy do nowego systemu mogę do-programować piloty z systemu...
    Marcin W.
    Marcin W.

Marcin W.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Tak, można przypisać ten sam pilot do dwóch różnych systemów. Pozdrawiamy,
  • Działanie syreny przy słabej baterii

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem zestawu Home Alarm z syreną zewnętrzną. Chciałem się jednak dowiedzieć jak działa system w przypadku słabej baterii w syrenie. Jest to...
    Krzysztof S.
    Krzysztof S.

Krzysztof S.

Poziom
    0
    13 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. W przypadku słabej baterii syrena działa ze standardowym poziomem natężenia dźwięku 112 dB. Wskaźnik słabej baterii...
  • Czy kamery Somfy współpracujące z homekit wspierają funkcję "prywatny monitoring"?

Spełniam wszystkie wymagania na stronie Apple (https://support.apple.com/pl-pl/HT210538) a nie nie widzę menu "strumieniowanie i nagruwanie". Jak uruchomić to menu?
    Tobiasz
    Tobiasz

Tobiasz

Poziom
    0
    34 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Kamery Somfy nie wspierają funkcji "prywatny monitoring". Kompatybilność HomeKit pozwala na strumieniowanie...
  • Jak połączyć Somfy Home Alarm z Solid Security (lub podobną usługą)

Oficjalnie Somfy nie oferuje integracji z "grupami interwencyjnymi". Zastanawiam się jednak, czy jest sposób na zbudowanie takiej integracji samemu na podstawie np.: *...
    Pawel R.
    Pawel R.

Pawel R.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry,dziękujemy za przesłane zapytanie.W aplikacji Somfy Protect możemy zdefiniować, jakim kanałem i do kogo ma zostać wysłane powiadomienie: sms, push i/lub mail.Opcje...
  • Witam. Mam pytanie odnośnie kamery Somfy 2401507.

Kamera została zainstalowana prawidłowo na aplikacji Somfy Protect. Kiedy została usunięta z systemu, po ponownej instalacji kamery w aplikacji pojawia się komunikat, że kamera...
    Piotr W.
    Piotr W.

Piotr W.

Poziom
    0
    6 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -2718 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za przesłane zapytanie. Prosimy o przesłanie wiadomości do naszego działu technicznego na adres: techniczny@somfy.com. W treści wiadomości prosimy...

FAQ

300x330.jpg
300x330_assistance.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm