SYSTEMY ALARMOWE

Pytania oznaczone gwiazdką

Brak pytań

FAQ Systemy alarmowe

Aktualne zagadnienia do skonsultowania

Ostatnio rozwiązane pytania

Pomóż społeczności

  • Kamera wewnętrzna

    Kamera bardzo często się wiesza, nagrywa ok 10 minut i rozłącza na kilka minut... Ponowny reset działa na jakieś pół dnia. Co może być przyczyną? Załączam zdjęcie
    Daniel Z.
    Daniel Z.

    Daniel Z.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

    Somfy T.

    Poziom
    0
    -507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres techniczny@somfy.com, w treści proszę o podanie loginu do konta Somfy Protect lub adresu Mac kamery. Pozdrawiamy...
  • Kamera wewnętrzna - brak koloru i opóźnienie 10 sek - czy to normaW tych kamerach?

    Nowa kamera do waszego systemu brama, domofon, kupiłem też dwie kamery zewnętrzne i już boję się je instalować czy również będą miały taką zwłokę czasową i obraz czarno biały?
    Leszek G.
    Leszek G.

    Leszek G.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

    Somfy T.

    Poziom
    0
    -507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Kamera wewnętrzna (tak jak inne nasze kamery) w przypadku niewystarczającego oświetlenia przechodzi w tryb nocny i tylko wtedy obraz może być czarnobiały. Jeśli...
  • Czy do roweru elektrycznego można założyć alarm. Będe wdzięczny za odpowiedź

    Kupiłem rower elektryczny i chciałbym założyć do niego jakiś alarm ze zdalnym powiadomieniem. Macie jakieś doświadczenia?
    Tomasz K.
    Tomasz K.

    Tomasz K.

    Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Wojtek B.
    Wojtek B.

    Wojtek B.

    Poziom
    0
    12 / 100
    punkty
    Ja używam zamek Kryptonite kupiony https://bikemia.com/zapiecia-rowerowe ale myślę do powiadomienia zdalnego uzywam Apple Tag . Mam zamontowany w rowerze ukryty.
  • reset urządzenia Somfy All-in-one

    Dzień dobry, mam urządzenie Somfy all in one. Było podłączone po wi-fi z siecią. Zmieniłem modem, ale nie potrafię teraz zresetować urządzenia, żeby połączyć go z nową siecią...
    Marcin R.
    Marcin R.

    Marcin R.

    Poziom
    0
    3 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

    Somfy T.

    Poziom
    0
    -507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Aby pomóc będziemy potrzebowali więcej danych takich jak adres mailowy na, który jest zarejestrowane urządzenie i ewentualnie mac adres samego urządzenia. Tu...
  • Szukam kamery

    Cześć, szukam kamery zewnętrznej musi mieć dostęp do internetu i być z podglądem na iOS lub nagrywaniem w chmurę. Najważniejsze żeby była z baterią lub panelem PV( brak prądu)
    Janusz K.
    Janusz K.

    Janusz K.

    Poziom
    0
    77 / 100
    punkty
    Janusz K.
    Janusz K.

    Janusz K.

    Poziom
    0
    77 / 100
    punkty
    Sprawdź ofertę Reolink, mam te kamery od 5 lat, w sumie ze 70 szt ( u różnych klientów, administruje tym ), apka super, mega możliwości, wykrywanie zwierząt, ludzi, aut,wszystko...

FAQ

300x330.jpg
300x330_assistance.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm