Odpowiedziane pytanie

The Link jest kluczowym elementem Home Alarm. Każda instalacja Home Alarm obowiązkowo rozpoczyna się od instalacji the Link. The Link zainstalować tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej Somfy Protect.

Wskazówki dotyczące umiejscowienia:
The Link musi być umieszczony w miejscu zapewniającym optymalną komunikację z Wi-Fi i wszystkimi zainstalowanymi urządzeniami peryferyjnymi.
Musi być podłączony do gniazdka ściennego; unikaj łączenia go z gniazdkami na przedłużaczach
Musi być umieszczony blisko wejścia, aby umożliwić automatyczną dezaktywację, gdy identyfikator wchodzi do drzwi wejściowych
Musi być umieszczony mniej lub bardziej centralnie mając możliwość komunikowania się ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami (IntelliTAG, syrena, detektor ruchu)
Komunikuje się przez Wi-Fi; musi to być rozsądna odległość od skrzynki internetowej (lub routera WiFi). Nie należy go ustawiać w rogu domu, gdzie komunikacja będzie utrudniona ze wszystkimi pozostałymi elementami
Procedura instalacji za pośrednictwem aplikacji:
Po utworzeniu konta osobistego i konta systemowego można zainstalować the Link, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie aplikacji.
1. Najpierw gniazdo odpowiadające Twojemu krajowi powinno zostać przypięte do the Link.
2. Podłącz the Link i sprawdź, czy zapala się dioda LED. Jeśli nie, sprawdź, czy gniazdo odpowiadające Twojemu krajowi jest prawidłowo przypięte.
3. Smartfon szuka the Link, aby się z nim połączyć.
4. Aplikacja sugeruje korzystanie z sieci Wi-Fi, do której podłączony jest smartfon, w celu przesłania informacji do the Link (nazwa sieci i hasło). W razie potrzeby można wybrać inną sieć Wi-Fi.
5. Poniższy krok pokazuje, że smartfon wysłał informacje z sieci Wi-Fi do the Link i że ten ostatni jest teraz podłączony do sieci Wi-Fi.
6. The Link się teraz aktualizuje i konfiguruje. Ten proces może zająć kilka minut.
7. Instalacja została pomyślnie zakończona: the Link został skonfigurowany, jest aktualny i gotowy do użycia.

The Link jest już zainstalowany i można zainstalować inne urządzenia, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (11)

Tak (5)

31%

31% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm