BRAMY

Pytania oznaczone gwiazdką

Brak pytań

FAQ Brama garażowa

• Problem z zamknięciem bramy dwuskrzydłowej

Mam taki problem gdy zamykam bramę zamyka się do pewnego momentu i otwiera się z powrotem i za każdym razem jest to w innym miejscu. System EASY WAY PACK...
    Paweł P.
    Paweł P.

Paweł P.

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Prosimy o sprawdzenie, czy trzpień dochodzi do końca siłownika, czyli do swojego wewnętrznego ogranicznika na zamknięciu...
  • Czy istnieje nadajnik rts do rolet radiowych z opcją zasilania napięciem stałym lub zmiennym?

Witam. Czy istnieje nadajnik rts do rolet radiowych z opcją zasilania napięciem stałym lub zmiennym oraz z opcją podłączenia do niego przycisku zewnętrznego? Dokładniej...
    Wacław D.
    Wacław D.

Wacław D.

Poziom
    0
    41 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. W ofercie posiadamy tylko nadajniki RTS zasilane bateryjnie. Pozdrawiamy,
  • Programowanie nadajnika?

Witam. Mam kolejny problem. Posiadam dwa miniaturowe nadajniki do rolet somfy 1811361. Każdy jest umieszczony przy innej rolecie. Problem w tym, że po za programowaniu każdego...
    Wacław D.
    Wacław D.

Wacław D.

Poziom
    0
    41 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. prosimy wykonać poniższą procedurę. Prosimy odłączyć jeden z napędów. Następnie naciskamy prog na 2 sekundy na...
  • czy mogę dodac rolety z poziomu Tahomy ?

witam, zakupiłem 4 okna z roletami Somfy Oximo M50 IO. posiadam juz TaHome i chciałem dodac rolety z poziomu Tahomy. wchodzę w interfejs TaHomy...
    Krzysztof J.
    Krzysztof J.

Krzysztof J.

Poziom
    0
    13 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Prawidłowo zainstalowane i zaprogramowane napędy muszą reagować na sekwencję 2/10/2. Dlatego w tej sytuacji rekomendujemy przyjazd serwisanta, który sprawdzi instalację...
  • Somfy J4 IO + Eolis IO

Witam, Mam 4 żaluzje fasadowe z silnikami J4 IO oraz czujnik wiatru Eolis IO. Zaprogramowałem napędy zgodnie z instrukcją czujnika ale po wybraniu trybu demo tylko jedna...
    Daniel M.
    Daniel M.

Daniel M.

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    Daniel M.
    Daniel M.

Daniel M.

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    W końcu się udało, dziękuję za pomoc

Aktualne zagadnienia do skonsultowania

Ostatnio rozwiązane pytania

Pomóż społeczności

Mam taki problem gdy zamykam bramę zamyka się do pewnego momentu i otwiera się z powrotem i za każdym razem jest to w innym miejscu. System EASY WAY PACK...
    Paweł P.
    Paweł P.

Paweł P.

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Prosimy o sprawdzenie, czy trzpień dochodzi do końca siłownika, czyli do swojego wewnętrznego ogranicznika na zamknięciu...
  • Jak dodać metro 800 do connectivity kit?

Brama garażowa Wiśniowski
    Arkadiusz A.
    Arkadiusz A.

Arkadiusz A.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Na napędzie naciskamy PROG 2 sek. Następnie bierzemy telefon z aplikacją i krok po kroku jak aplikacja nas prowadzi...
  • instrukcja którą mi wysłaliście jest nie wyraźna

2 dni temu wysłaliście mi instrukcje jak podłączyć klawiaturę do bramy lecz nie rozumiem 3 punktu. Zaznaczyłem w czerwonym kułku czego nie rozumiem prosze o wytłumaczenie...
    ewa S.
    ewa S.

ewa S.

Poziom
    0
    23 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, na klawiaturze, na górze znajdują się dwa przyciski do wyboru kanału. Należy nacisnąc jeden z nich. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji...
  • Co oznacza kod 51 (S 1) w napędzie bramy garażowej Somfy DEXXO PRO 1000?

Brama przestała działać. Bezpiecznik wymieniłem na nowy.
    Sławomir S.
    Sławomir S.

Sławomir S.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. S1 oznacza oczekiwanie na ponowne przyuczenie. Rozwiązanie: SET (2s) > ‘’-‘’ zamknąć bramę > krótko nacisnąć ‘’OK’’...
  • jak podłączyć klawiaturę do bramy?

dzięń dobry kupiłam klawiaturę od was lecz nie wiem jak ja podłączyć do sterownika od bramy proszę o szybką odpowiedz nazwa klawiatury: KEYPAD 2 RTS PRO nazwa Sterownika...
    ewa S.
    ewa S.

ewa S.

Poziom
    0
    23 / 100
    punkty

FAQ

Paweł P.
    Paweł P.

Paweł P.

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
  • Czy istnieje nadajnik rts do rolet radiowych z opcją zasilania napięciem stałym lub zmiennym?

Witam. Czy istnieje nadajnik rts do rolet radiowych z opcją zasilania napięciem stałym lub zmiennym oraz z opcją podłączenia do niego przycisku zewnętrznego? Dokładniej...
    Wacław D.
    Wacław D.

Wacław D.

Poziom
    0
    41 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. W ofercie posiadamy tylko nadajniki RTS zasilane bateryjnie. Pozdrawiamy,
  • Programowanie nadajnika?

Witam. Mam kolejny problem. Posiadam dwa miniaturowe nadajniki do rolet somfy 1811361. Każdy jest umieszczony przy innej rolecie. Problem w tym, że po za programowaniu każdego...
    Wacław D.
    Wacław D.

Wacław D.

Poziom
    0
    41 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. prosimy wykonać poniższą procedurę. Prosimy odłączyć jeden z napędów. Następnie naciskamy prog na 2 sekundy na...
  • czy mogę dodac rolety z poziomu Tahomy ?

witam, zakupiłem 4 okna z roletami Somfy Oximo M50 IO. posiadam juz TaHome i chciałem dodac rolety z poziomu Tahomy. wchodzę w interfejs TaHomy...
    Krzysztof J.
    Krzysztof J.

Krzysztof J.

Poziom
    0
    13 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1507 / 100
    punkty
    Drużyna
    Prawidłowo zainstalowane i zaprogramowane napędy muszą reagować na sekwencję 2/10/2. Dlatego w tej sytuacji rekomendujemy przyjazd serwisanta, który sprawdzi instalację...
  • Somfy J4 IO + Eolis IO

Witam, Mam 4 żaluzje fasadowe z silnikami J4 IO oraz czujnik wiatru Eolis IO. Zaprogramowałem napędy zgodnie z instrukcją czujnika ale po wybraniu trybu demo tylko jedna...
    Daniel M.
    Daniel M.

Daniel M.

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    Daniel M.
    Daniel M.

Daniel M.

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    W końcu się udało, dziękuję za pomoc
300x330.jpg
300x330_assistance.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm