INNE

Pytania oznaczone gwiazdką

Brak pytań

FAQ Inne

  • csfdgdsfhatsx.

    https://www.bestgrouponline.com earch Engine Optimization, i.e. seo, refers to the whole procedure of using strategies that aid make changes in your web site material to make...
    tbc7ovwm T.
    tbc7ovwm T.

    tbc7ovwm T.

    Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Somfy SGS ESSENTIAL błąd 6 mignięć nie działa.

    Dzień dobry, brama była otwarta i podczas silnego wiatru już nie można było jej zamknąć pojawił się błąd 6 mignięć (BUS, 24V, napędy). Obwody sprawdzone nie ma zwarcia...
    Marek S.
    Marek S.

    Marek S.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
  • Dzień dobry, po tygodniu nieużywania pilota od bramy nie działa. Wyjmę baterię z pilota wszystko do normy działa.

    Ponownie po tygodniu nieużywania to samo. Wyjmę baterię i działa pilot od bramy. Na początku było wszystko ok zawsze działał baterię wymieniałem że 3 razy. Pilot ma ok. pół roku.
    Hubert P.
    Hubert P.

    Hubert P.

    Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Parowanie Smoove 4 IO z napędem J4 io Protect

    Witam, posiadam 5 napędów J4 io Protect, które są dodane do centrali TaHoma switch. W jaki sposób mogę sparować te urządzenia z nadajnikiem Smoove 4 IO? Dodam, że nie posiadam...
    Piotr G.
    Piotr G.

    Piotr G.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
  • Somfy axovia 220b reset

    Nie mogę zresetować napędu , gdy kontrolka reset miga i wciskam drugi przycisk pilota nic się nie dzieje. Czy coś pomijam z instrukcji. Wciskam 1 przycisk świeci kontrolka...
    Rafał Ś.
    Rafał Ś.

    Rafał Ś.

    Poziom
    0
    5 / 100
    punkty

Aktualne zagadnienia do skonsultowania

Ostatnio rozwiązane pytania

Pomóż społeczności

FAQ

  • csfdgdsfhatsx.

    https://www.bestgrouponline.com earch Engine Optimization, i.e. seo, refers to the whole procedure of using strategies that aid make changes in your web site material to make...
    tbc7ovwm T.
    tbc7ovwm T.

    tbc7ovwm T.

    Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Somfy SGS ESSENTIAL błąd 6 mignięć nie działa.

    Dzień dobry, brama była otwarta i podczas silnego wiatru już nie można było jej zamknąć pojawił się błąd 6 mignięć (BUS, 24V, napędy). Obwody sprawdzone nie ma zwarcia...
    Marek S.
    Marek S.

    Marek S.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
  • Dzień dobry, po tygodniu nieużywania pilota od bramy nie działa. Wyjmę baterię z pilota wszystko do normy działa.

    Ponownie po tygodniu nieużywania to samo. Wyjmę baterię i działa pilot od bramy. Na początku było wszystko ok zawsze działał baterię wymieniałem że 3 razy. Pilot ma ok. pół roku.
    Hubert P.
    Hubert P.

    Hubert P.

    Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Parowanie Smoove 4 IO z napędem J4 io Protect

    Witam, posiadam 5 napędów J4 io Protect, które są dodane do centrali TaHoma switch. W jaki sposób mogę sparować te urządzenia z nadajnikiem Smoove 4 IO? Dodam, że nie posiadam...
    Piotr G.
    Piotr G.

    Piotr G.

    Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
  • Somfy axovia 220b reset

    Nie mogę zresetować napędu , gdy kontrolka reset miga i wciskam drugi przycisk pilota nic się nie dzieje. Czy coś pomijam z instrukcji. Wciskam 1 przycisk świeci kontrolka...
    Rafał Ś.
    Rafał Ś.

    Rafał Ś.

    Poziom
    0
    5 / 100
    punkty
300x330.jpg
300x330_assistance.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm