Dzień dobry!


Forum jest dedykowane dla wszystkich klientów Somfy. Tutaj znajdziesz informacje potrzebne do maksymalnego wykorzystania produktów Somfy. Jeśli tak nie jest, prosimy nie wahaj się zadawać pytania - odpowie na nie inny użytkownik lub zespół Somfy.

Nasz zespół odpowie na pytanie tak szybko jak będzie to możliwe. Niniejszy podręcznik użytkownika ma na celu przedstawienie wszystkich funkcji tego forum! 

1. Przeglądanie Forum Somfy

Bardzo łatwo jest przeglądać forum Somfy, ponieważ wszystkie wiadomości są klasyfikowane tematycznie: inteligentny dom, rolety i żaluzje, bramy, markizy, systemy alarmowe i inne. Możesz uzyskać dostęp do strony odpowiadającej każdemu tematowi za pomocą paska nawigacyjnego. Ten podział ułatwia znalezienie pytań i odpowiedzi na pytania.

Możesz również znaleźć FAQ i wideo FAQs, które zostały dostarczone przez Somfy.

2. Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Przed zadaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź nie została już zamieszczona na stronie internetowej. W tym celu użyj wyszukiwarki.

W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich pytań i odpowiedzi związane z tematem.

3. Zadaj własne pytanie

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, której szukasz, możesz swobodnie zadać własne pytanie: zespół Somfy i społeczność chętnie odpowiedzą na nie! Kliknij "ZADAJ PYTANIE"

Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w kreatorze pytań.

Zostaniesz poproszony o wybranie tytułu swojego pytania wraz z kategorią. Zostanie zaproponowany wybór pytań podobnych do twojego. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej odpowiedzi - zadaj pytanie!

 

4. Postępuj zgodnie z podanymi odpowiedziami


Zadałeś pytanie i otrzymałeś kilka odpowiedzi. Teraz możesz wybrać najlepszą odpowiedź klikając przycisk "Najlepsza odpowiedź" i udostępnić ją na portalach społecznościowych

Twoje pytanie zostanie pokazane jako rozwiązane i cała społeczność będzie mogła odnieść się do tej dyskusji.

Czy odpowiedziałeś na pytanie? Zachęć autora do "Zatwierdzenia" swojej odpowiedzi: pomoże to całej społeczności, możesz również dodać "najlepszą odpowiedź" na swoim profilu.

Somfy weryfikuje każdą odpowiedź i zatwierdza najlepsze rozwiązania.

5. Zarządzaj swoim profilem

Jeśli zarejestrujesz się na forum, możesz uzyskać dostęp do swojego profilu w dowolnym momencie klikając na ikonę w prawym górnym rogu.

Na stronie profilu możesz zmienić swój awatar i monitorować: zadawane pytania, udzielone odpowiedzi, najlepsze odpowiedzi.

6. Uczestnicz!

Jeśli znasz odpowiedź na pytanie, pomóż innym użytkownikom.

Nie wahaj się zadawać pytania i dyskutować na stronie - zostań jednym z naszych najlepszych użytkowników!

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm