Odpowiedziane pytanie

The Link musi zostać zainstalowany przed dodaniem IntelliTAG. IntelliTAG można zainstalować tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej Somfy Protect.

Wskazówki dotyczące umiejscowienia:
Umieszczone na dowolnym rodzaju otworu, IntelliTAG komunikują się z the Link drogą radiową. Mają zasięg do 200 metrów w otwartej przestrzeni. Zasięg może się zmieniać w zależności od środowiska: ilość ścian do pokonania przez sygnał, grubość ścian, materiały, itd.
Jeżeli the Link jest umieszczony w domu centralnie, nie powinno być problemów z komunikacją.
Ogólnie rzecz biorąc, upewnij się, że IntelliTAG jest umieszczony jak najdalej to możliwe od obiektów lub instalacji wywołujących zakłócenia magnetyczne (ramy metalowe, mierniki elektryczności itd.).

Instalacja na drzwiach (drzwiach frontowych lub wewnętrznych) lub na oknie:
W szczególnym przypadku drzwi lub okna kołyszących się na zawiasach zaleca się umieszczenie urządzenia IntelliTAG w pozycji poziomej u góry i około dwóch trzecich odległości w otworze mierząc od zawiasu.
Jeśli twój otwór drzwiowy lub okienny składa się z kilku niezależnych od siebie elementów, możesz zabezpieczyć każdy element, dopasowując kilka urządzeń IntelliTAG.

Instalacja na przesuwanych drzwiach lub oknie:
W szczególnym przypadku przesuwanych drzwi lub okna, zaleca się umieszczenie IntelliTAG w pozycji pionowej w górnym rogu słupka po stronie, w której znajduje się uchwyt.
Jeśli twój otwór drzwiowy lub okienny składa się z kilku niezależnych od siebie elementów, możesz zabezpieczyć każdy element, dopasowując kilka urządzeń IntelliTAG.

Instalacja na drzwiach garażowych:
W przypadku drzwi przesuwnych zaleca się ustawienie IntelliTAG w pozycji pionowej. W pozostałych przypadkach (drzwi uchylne, drzwi rozwierane, drzwi skrzydłowe) preferowane jest ustawienie poziome.
Uwaga: IntelliTAG nie nadaje się do zabezpieczania drzwi roletowych.

Procedura instalacji poprzez aplikację:
1. Jeśli wykonujesz początkową instalację systemu, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi przez aplikację
2. jeśli dodajesz nowy IntelliTAG do istniejącego systemu
the Link musi być podłączony i dostępny
alarm musi zostać dezaktywowany
otwórz menu "Ustawienia" (Settings) w swojej aplikacji "Somfy Protect"
wybierz "Mój sprzęt" (My equipment)
dodaj nowe urządzenie za pomocą ikony "+" w prawym górnym rogu
wybierz" IntelliTAG ", a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi przez aplikację

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (5)

Tak (2)

29%

29% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm