Ostatnie pytania w Pytanie / Odpowiedź

• Problem z roletami po aktualizacji tahoma

Po ostatniej aktualizacji tahoma nie mogę sterować roletami. Bramy działają, oświetlenie także. Rolety (rts) ani drgną.
    Łukasz C.
    Łukasz C.

Łukasz C.

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami i przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Jeżeli problem występuje w dalszym ciągu, prosimy o...
  • Błąd po aktualizacji Tahoma

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania Tahomy przestał działać terminarz. Scenariusze odpalane z palca działają.
    Damian F.
    Damian F.

Damian F.

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami i przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Prosimy o przesłanie wiadomości do naszego działu...
  • Dzwonek nie działa, wciskam przycisk na panelu zewnętrznym i nie słychać dzwonka w domu

Mam somfy v 300 i po wciśnięciu przycisku dzwonka na panelu zewnętrznym nie mam żadnej odpowiedzi na panelu wewnętrznym!!! Panel wewnętrzny działa ,tylko nie reaguje na dzwonek...
    Joanna B.
    Joanna B.

Joanna B.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Prosimy o złożenie reklamacji u sprzedawcy. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy
  • Ustawienie dodatkowego zewnętrznego oświetlenia na pilota, jak?

Witam. Posiadam napęd bramy dexxo 1000 pro io. Chciałbym skonfigurować napęd na załączanie dodatkowego oświetlenia poprzez pilota keygo io. Dotarłem do wskazówek które mówią o...
    Łukasz
    Łukasz

Łukasz

Poziom
    0
    2 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za przesłane zapytanie. W Dexxo Pro 1000 io nie ma możliwości konfiguracji dodatkowego oświetlenia, aby sterować nim za pomocą pilota. Taką...
  • Brama sama się otwiera

Mam problem z napędem Somfy dexxo compact rts. Raz zdarzyło się że brama sama się otworzyła, po pewnym czasie zauważyłem że niedomyka sie ok 5mm, a wczesniej była dobrze...
    Bartosz P.
    Bartosz P.

Bartosz P.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Prosimy o sprawdzenie naciągu sprężyn - należy rozsprzęglić bramę z napędem i otworzyć do miejsca gdzie dojeżdża w...
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm