Ostatnie pytania w Pytanie / Odpowiedź

• Somfy dexxo pro 800?

Witam, czy w otwieraczu drzwi garazowych sonfy dexxo pro 800 po zamknieciu drzwi i wygaszeniu swiatla otwieracza powinna sie świecić czerwona dioda? Czy wskazuje to jakis blad?
    Łukasz Ł.
    Łukasz Ł.

Łukasz Ł.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Mam kamerę wewnętrzna Somfy indoor Camera nie mogę zainstalować na innym urządzeniu i nie wiem co mogę zrobić

Nie wiem co robić.. a chciałbym ją uruchomić po jakimś czasie a zagubiłem instrukcje
    Patryk D.
    Patryk D.

Patryk D.

Poziom
    0
    24 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1807 / 100
    punkty
    Drużyna
    Bez dowodu zakupu nie będziemy w stanie pomóc. W castoramie może Pan uzyskać duplikat. Pozdrawiamy Zespół Somfy
  • Wprogramowanie czujnika wiatrowego do Rolety?

Witam Czy jest możliwe wprogramowanie czujnika Eolis Wirefree IO do napędu Oximo IO? Czy jest możliwe wysterowanie rolety aby zwijała się do kasety przy pojawieniu się wiatru...
    Przemysław W.
    Przemysław W.

Przemysław W.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1807 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Eolis nie będzie kompatybilny z napędem. Rozwiązanie, które możemy zaproponować: 1818305 Soliris Smoove Uno do...
  • Koszt wykończenia mieszkania deweloperskiego

Jaki moze być koszt wykończenia mieszkania od dewelopera? Właśnie odbieramy klucze i nie wiemy na jakie koszty się nastawić.
    Janusz K.
    Janusz K.

Janusz K.

Poziom
    0
    34 / 100
    punkty
    Adam W.
    Adam W.

Adam W.

Poziom
    0
    12 / 100
    punkty
    Moze zacznijmy od pytania czy remont bedzie na własną ręke czy wszystkie prace zlecone zostaną fachowcom wtedy te ceny zmieniaja się drastycznie. Jeden zapłaci...
  • System alarmowy do domu

Witam, szukamy zestawu do ochrony domu, potrzebujemy 2 czujki ruchu, i jedną kamerę wewnętrzną, razem wraz z routerem podłączone do UPS'a. Coś, ktoś może polecić?
    Jagnato J.
    Jagnato J.

Jagnato J.

Poziom
    0
    11 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -1807 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, dziękujemy za skontaktowanie się z nami. W ofercie mamy system alarmowy sterowany z poziomu aplikacji w telefonie. Wszystkie elementy systemu dostępne są w...

Nagrody w Pytanie / Odpowiedź

Brak nagród

Pytanie / Odpowiedź

InnaKategoria

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm