nie odpowiedziane pytanie

Oximo IO regulacja za pomocą Nina Timer IO

Dzień dobry,

posiadam następujący zestaw: rolety Oximo IO, pilot Nina Timer IO, Tahoma switch. Próbuję dodać rolety do pilota natomiast dostaję komunikat "Wykryto niewyregulowane urządzenia w liczbie 10. Musisz je wyregulować za pomocą Set&Go io lub indywidualnego punktu sterowania." Rozumiem, ze regulacji nie da się zrobić pilotem Nina i potrzebuję dodatkowe urządzenie? Montażysta twierdzi, ze rolety były regulowane, ale odłączenie zasilania spowodowało ich "rozregulowanie".

Dziekuje i pozdrawiam

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
0
22 / 100
punkty

Odpowiedzi

Waldemar
Waldemar

Waldemar

Poziom
0
21 / 100
punkty

Mam dokładnie ten sam problem i się zastanawiam czy do tego zestawu nie są potrzebne nadajniki naścienne ? Czy jest ktoś w stanie udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi?

dziękuję i pozdrawiam

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
0
22 / 100
punkty

Finalnie temat został rozwiązany tak, że przyjechał montażysta z urządzeniem Set&Go IO i wyregulował rolety. Samym pilotem Nina nie jest to możliwe.

Waldemar
Waldemar

Waldemar

Poziom
0
21 / 100
punkty

Dzięki Mateusz za odpowiedz , a powiedz mi ile kosztowała Cię ta przyjemność ustawienia rolet przez montażystę jak mogę zapytać ?

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
0
22 / 100
punkty

Nic :) lekką awanturę w firmie, która montowała okna i rolety. Sprzedawca się upierał, że nie mam racji, a montażysta od razu powiedział, że sprzedali mi zestaw, którego nie mogę sam ustawić. Powinien być dodawany jeszcze taki prosty pilot, którym da się ustawić rolety pierwszy raz.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm