nie odpowiedziane pytanie

Jak przesłać grupę urządzeń z nina na videodomofon

Mam pytanie,
posiadam pilot nina timer, niedługo będę montować videodomofon somfy v100+, chce użyć jeden z kanałów rts do sterowania grupą rolet, jednak nie wiem jak przesłać grupę urządzeń na videodomofon. W instrukcji jest opisane jak to zrobić dla pilota zarządzającego roletą(funkcja prog) jednak nie mam pojęcia jak to zrobić w przypadku pilota nina timer. Z góry dzięki za pomoc.

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Pilot Nina Timer umożliwia sterowanie napędami tylko w technologii radiowej io, natomiast V100+ działa w technologii radiowej RTS. Nie będzie możliwości sterowania roletami z poziomu wideodomofonu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Bardzo dziękuje, czyli żeby mieć backup pilota nina timer, musze kupić pilota io? I jak tam przesłać grupy?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Tak, należy zakupić pilot io.

Instrukcja jak dopisać pilot do rolety sterowanej z Niny - wchodzimy w:
Ustawienia -> Instalator -> Kontynuuj -> Kojarzenie -> Prześlij do punktu sterowania -> zaznaczenie obiektu dla pilota -> Potwierdzić "prześlij urządzenia poprzez OK" -> Do pilota jednokierunkowego -> Nacisnąć PROG na pilocie na 0,5 s -> Nacisnąć ok na Ninie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy
Zespół Somfy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm