nie odpowiedziane pytanie

Jak dodać pilota Situo io do rolety?

Po wyłączeniu / włączeniu zasilania zgodnie z instrukcją rolety, roleta nie reaguje na sygnał z pilota i nie wykonuje ruchu góra/dół.

Grzegorz A.
Grzegorz A.

Grzegorz A.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Bardzo prosimy o podanie jaką dokładnie procedurę Pan wykonuje? Istnieją dwie ścieżki dodania pilota do rolety - czy napęd ma już w pamięci jakiś pilot, a jeżeli nie ma, to należy resetować napęd do ustawień fabrycznych i ustawiać położenia krańcowe.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 801377199.

Grzegorz A.
Grzegorz A.

Grzegorz A.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Napęd nie ma pilota i nie był ustawiany. Jak zresetować napęd i dalej postępować. Niestety nie mam instrukcji (instalator okien nie pozostawił).

Dzień dobry,

Na Pana adres mailowy przesłaliśmy instrukcję, postępowanie zgodnie z procedurą programowania napędu.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 801377199, możliwość bezpośredniego połączenia z działem technicznym.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm