nie odpowiedziane pytanie

Nina.io i SOMFy Connectivity Kit jak dodać rolety

Dzień dobry,
czy mogę w jakiś prosty sposób dodać rolety, który dodane są do pilota nina.io do aplikacji tahoma ?
Posiadam Connectivity kit, w aplikacji tahoma chcę dodać te same urządzenia, dodam że nie posiadają żadnego innego sterowania, oprócz pilota nina io.

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Odpowiedzi

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? ;)

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-467 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Podczas dodawania produktów należy wybrać właściwy typ osłony a następnie jako punkt sterowania zaznaczyć "Pilot" kolejno wybrać markę "Somfy" dalej zaznaczamy "Brak kodu QR", wybieramy "System io" i potem ikonę z symbolem "2".
Aplikacja już dale będzie kierować, generalnie chodzi o to aby wysłać klucz bezpieczeństwa z pilota Nina do centrali Tahoma. Można tez skorzystać z wsparcia naszej infolinii 225095300.

Na poniższym filmie jest pokazany odwrotny proces (wysyłanie klucza z Tahomy do Niana) ale może to jeszcze pomoże w jakiś sposób.

Pozdrawiamy

Zespół Somfy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm