nie odpowiedziane pytanie

Sterownik Proxima NW1 - jak dodać do Tahomy lub connexoon?

Zainstalowałem sterownik PROXIMA NW1 (https://www.proxima.pl/produkt/sterownik-nw1/), żeby zdalnie otwierać elektrozaczep furtki. Zarejestrowałem w nim pilot SOMFY RTS i wszystko działa. Nie jestem w stanie dodać tego sterownika do bramek Connectivity Kit lub Connexoon. Wybierałem różne urządzenia. Udaje się dodać, ale sterowania brak. Myślałem, że RTS to dość uniwersalna technologia i można dodać wszystko co działa w RTS. Niestety do wyboru nie ma niczego podobnego do zwykłego przycisku. Jest jakiś sposób?

Mariusz K.
Mariusz K.

Mariusz K.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Odbiornik z zapytania nie jest produktem firmy Somfy i prawdopodobnie nie jest kompatybilny z naszymi sterownikami.

Pozdrawiamy

Andrzej M.
Andrzej M.

Andrzej M.

Poziom
0
11 / 100
punkty

Możesz podesłać jak wpiąłeś sterownik do elektrozaczepu? Ja myślę uruchamiać elektro pilotem z bramy wjazdowej

Mariusz K.
Mariusz K.

Mariusz K.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Mam na bramie manipulator cyfrowy od domofonu. Podłączyłem do tego samego złącza co elektrozaczep. Przkażnik NW1 zwiera to złącze tak jakbym otwierał bramę z domofonu.
NW1 też steruje z pilota do bramy.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm