nie odpowiedziane pytanie

Wideofon Somfy V500 Pro io - odtwarzanie scenariuszy Tahoma

Dzień dobry,

Jestem użytkownikiem domofonu V500 Pro io oraz systemu Tahoma. Dodałem kilka urządzeń w technologii io do panelu wideofonu i mogę nimi sterować. Zgodnie z instrukcja i opisem V500 Pro io powinien umożliwiać odtwarzanie scenariuszy Tahoma. Próbowałem dodać V500 Pro io jako odtwarzacz scenariuszy w Tahoma (przez WWW) i ta operacja jakby się powiodła - system dodał nowy odtwarzacz, na wideofonie pojawiła się ikona/kanał odtwarzania 2 opcji scenariusza. Przez WWW dodałem do nowego odtwarzacza operacje, które ma wykonać po wybraniu poszczególnych opcji. Niestety po naciśnięciu na panelu V500 opcji operacje nie wykonują się. Wydając polecenie na odtwarzaczu przez WWW lub aplikację na smarfonie operacje wykonują się poprawnie. Proszę o pomoc jak poprawnie dodać V500 Pro io do Tahomy i odtwarzać scenariusze.

Wersja firmware w moim V500 Pro io: 316M_SF2_v1.0.0_2020_03_30

Pozdrawiam

Krzysiek S.
Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
0
76 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Możliwość wyzwalania scenariuszy z poziomu wideodomofonu V500 Pro io będzie możliwa wraz z aktualizacją TaHoma do wersji 3.0. Aktualizacja jest zaplanowana na pierwszy kwartał 2021 roku.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Krzysiek S.
Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
0
76 / 100
punkty

Przez aktualizacje rozumieją Państwo aktualizacje software'owa - nie chodzi o nowe urządzenie (centralkę)?

Pozdrawiam

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm