nie odpowiedziane pytanie

Dlaczego brama nie zamyka się oraz powoli się otwiera ?

Witam. Posiadam napęd do bramy Somfy Dexxo Pro 1000. Drugi raz mam taką sytuację. Otóż brama nie zamyka się. Zaczyna się otwierać. W momencie kiedy się otwiera i jest na wysokości ok 60-70 cm zwalnia trzykrotnie a czasami nawet się zatrzymuje. Bramę posiadam Krispol 2,5 x 5 m. W firmie u której kupowałem bramę z napędem stwierdzili że to przez to że przez kilka godzin w domu nie było prądu i silnik się rozprogramował mimo że ma baterie podtrzymującą. Czy firma serwisująca ma rację ? Jeśli tak to jest jakieś rozwiązanie ? Bo prądu w domku jednorodzinnym może zabraknąć zawsze i za każdym razem wzywać serwis ?

Piotr
Piotr

Piotr

Poziom
0
22 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Dziękujemy za kontakt. Czy możemy poprosić o ponowne przesłanie filmu na adres kontakt@somfy.com ? Obecnie nie jesteśmy w stanie odtworzyć wideo.

Piotr
Piotr

Piotr

Poziom
0
22 / 100
punkty

Video zostało wysłane. Dziękuję.

Dzień dobry,

Dziękujemy za przesłanie filmu. Należy zresetować napęd i zaprogramować ponownie:

(jeśli nie przyniesie to poprawy to należy wyregulować naciąg sprężyn w bramie)

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 22 509 53 00

Piotr
Piotr

Piotr

Poziom
0
22 / 100
punkty

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm