nie odpowiedziane pytanie

Witam. Conectivity system dziala,rozpoznaje brame,ale nie otwiera jej.dlaczego?

Brama jest rozpoznana przez aplikacje w telefonie,router wifi znajduje sie tuz przy conectivity kit. Dziala losowo,ale tylko przycisk otworz. Na 10 komend moze 2x otworzy,pozniej juz nic sie nie dzieje. Asystent google to samo. Dostaje info ze otwiera mi brame,jednak brama ani drgnie.
Pilot dziala bez zarzutow.

Zen H.
Zen H.

Zen H.

Poziom
0
24 / 100
punkty

Odpowiedzi

Zen H.
Zen H.

Zen H.

Poziom
0
24 / 100
punkty

Restartowalem, kasowalem system itd...ciagle ta sama usterka.

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-427 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Abyśmy mogli lepiej zdiagnozować problem potrzebujemy znać pin centrali Tahoma oraz model napędu z jakim jest problem. Poprosimy o przesłanie takich danych na adres techniczny @somfy.com. Zazwyczaj takie objawy mogą być związane z zasięgiem radiowym miedzy centralą napędu a centralką sterującą.
To co należy sprawdzić to czy w napędzie bramy jest podłączona antena i czy odległość miedzy routerem a centralą Conectivity kit nie jest mniejsza niż 1m (router może być źródłem zakłóceń).

Pozdrawiamy

Zespół Somfy

Zen H.
Zen H.

Zen H.

Poziom
0
24 / 100
punkty

Rozmawialem z dzialem obslugi klienta. Wszystko dziala juz poprawnie...dziekuje

Karol
Karol

Karol

Poziom
0
11 / 100
punkty

Jakie było rozwiązanie? Mam ten sam problem.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm