nie odpowiedziane pytanie

Dlaczego brama wjazdowa otwiera się w aplikacji Tahoma za pomocą przycisku stop?

Dzień dobry,

Mam bramę wjazdową z siłownikiem innej firmy i w celu jej integracji z aplikacją Tahoma, zamontowany został Uniwersalny odbiornik RTS. Podczas połączenia bramy z aplikacją Tahoma wybieram Somfy->brama->brama skrzydłowa->Inne rodzaje. Połączenie dokonuje się, jednakże nie działają przyciski Otwórz oraz Zamknij. Brama otwiera się i zamyka jedynie za pomocą przycisku Stop. Czy można coś z tym zrobić aby otwierała się prawidłowo za pomocą docelowych przycisków? W związku z tą sytuacją nie ma możliwości otwierania i zamykania bramy za pomocą Asystenta Google również.

Arnold H.
Arnold H.

Arnold H.

Poziom
0
1 / 100
punkt

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Korzysta Pan z aplikacji Tahoma, a jak centrala: Tahoma, Connexoon czy Connectiity kit? Do jakiego napędu jest podłączony odbiornik? Czy są jakieś inne odbiorniki, sterowniki podłączone do napędu?

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm