nie odpowiedziane pytanie

Napęd Metro ?

Witam. Mam napęd somfy metro. 2 bramy garażowe z firmy Wiśniowski i bramy zawsze rano otwierają się bardzo powoli i nie można ich zamknąć.
Jak już się otworzą do końca to wtedy działają w 100 % jak należy. Można je wtedy zatrzymywać i chodzą z pełną prędkością.

Adam
Adam

Adam

Poziom
0
3 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Opisane objawy mogą być spowodowane odłączeniem zasilania. Po przerwie w zasilaniu pierwszy ruch napędu zawsze będzie powolny a po wykonaniu pierwszego cyklu napęd działa już z standardową prędkością.

Pozdrawiamy

Zespół Somfy

Wczoraj Został wykonany serwis bramy. Regulacja, smarowanie. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Brak zasilania nie wchodzi w grę. Spróbuję dzisiaj podpiac brame do innego gniazdka żeby wykluczyć problemy z zasilaniem.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm