nie odpowiedziane pytanie

Napęd dexxo pro 800 - sygnał świetlny

Witam,
Posiadam napęd dexxo pro 800. Niestety często zdarza się, że brama sama się otwiera. Aktualnie zainstalowałem oddzielne radio, żeby wyeleminować problem pilotów moich sąsiadów.

Generalnie brama garażowa jest ustawiona z przodu domu frontem do ulicy i nie jestem w stanie z okna zweryfikowac jej otwarcia.

Myślałem o dodaniu lampki, która by mi sygnalizowała otwarcie bramy - niestety po podpięciu jej do napędu tak jak na załączonym zdjęciu - lampka gaśnie po koło 1-2 minut. Pytanie - w jaki sposób wykonać podłączenie, żeby lampka świeciła się cały czas, kiedy brama jest otwarta i gasła dopiero po zamknięciu.

Z góry dziękuje za pomoc.

Konrad P.
Konrad P.

Konrad P.

Poziom
0
14 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Nie ma możliwości osiągnięcia żądanej funkcjonalności tylko z wykorzystaniem samej centrali. Jedyna możliwość to zastosowanie napędu io i naszej centrali smart home TaHoma lub Connexoon.

Innym rozwiązaniem może być zastosowanie kontaktronu na bramie.

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm