nie odpowiedziane pytanie

Rolety i Sunis RTS

Do jednej z rolet podłączyłem czujnik Sunis RTS (zewnętrzny). Zamyka on i otwiera roletę zgodnie z ustawieniami. Problem polega na tym, że jeżeli zamknę roletę z pilota, a próg oświetlenia na zewnątrz jest poniżej tego, przy którym czujnik wysłał by komendę do zamknięcia, to Sunis ciągle wysyła komendę otwórz i podnosi mi roletę. I tak w kółko. Ja ją zamykam z pilota, a Sunis znowu ją za chwilę podnosi. Czy Sunis nie powinien podnosić rolety tylko jak on sam ją zamknie? a jeżeli zamknę ją z pilota to nie powinien się wtrącać?

Maciek O.
Maciek O.

Maciek O.

Poziom
0
3 / 100
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Dziękujemy za przesłane zapytanie.

Automatykę słoneczną należy obsługiwać przez odpowiedni pilot, np. nr ref. 1810954 Telis 1 Soliris Pure RTS. Pilot ma przełącznik, którym możemy wyłączyć działanie automatyki.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm