nie odpowiedziane pytanie

Aplikacja na telefon

Witam.
Chciałbym podzielić się kilkoma uwagami na temat obsługi bramy przy pomocy smartfona:
1. Widżet - po uruchomieniu widżetu w czasie jazdy samochodem, aplikacja działa normalnie, tzn. pojawia się screen z odliczaniem odległości do domu. Jednak po dotarciu pod bramę, zamiast jej otwarcia, aplikacja przechodzi na stronę logowania.
2. ustawienia funkcji "opuszczam dom" i "wracam do domu"- w okienku ustawiania czasu reakcji do zamknięcia bramy, zamiast minut widać to: "${no} minut"
3. ustawienia funkcji "wracam do domu"- po wyświetleniu mapki gdzie można ustawić odległość, jest tylko biały screen, nie widać mapki.
4. funkcja "opuszczam dom" - po kilku dniach normalnego użytkowania, funkcja ta przestała działać. Po włączeniu tej funkcji, brama nie otwiera się, napędy jednak kilkukrotnie podejmuja próbę uruchomienie bramy, tak jakby nie miały siły otworzyć bramy. Wtedy też aplikacja w telefonie zawiesza się na stronie logowania i trzeba ją zatrzymywać w ustawieniach telefonu. Zaznaczam, że w każdej chwili bramę można otworzyć i zamknąć z pilota oraz z telefonu funkcją "zamknij-otwórz" bez problemu.

Ponowne zainstalowanie aplikacji na smartfonie nie rozwiązało żadnego w opisanych problemów. Mój telefon to HUAWEI P20 lite - Android 8.0

Identyczne problemy wystepują przy korzystaniu z telefonu żony.

Grzegorz N.
Grzegorz N.

Grzegorz N.

Poziom
0
1 / 100
punkt

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Dziękujemy za kontakt.

Nasz dział techniczny zajmuje się tą sprawą, będziemy się z Panem kontaktować w sprawie rozwiązania tej kwestii.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 801377199.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm