Odpowiedziane pytanie

Dzięki aplikacji "Somfy Protect" możesz stworzyć wokół siebie zaufaną społeczność, aby mieć oko na swój dom podczas twojej nieobecności.
Twoi przyjaciele i sąsiedzi są twoim pierwszym kręgiem zaufania. Po prostu zaproś ich do korzystania z aplikacji Somfy Protect, dodając te osoby do swojego konta. W zależności od związanych z nimi praw, mogą oni otrzymać ostrzeżenia lub uzyskać dostęp do kamery w przypadku wtargnięcia, do podjęcia wysiłku rozwiać wszelkie wątpliwości.

Użytkownicy w Twojej społeczności są podzieleni na dwie grupy:
Rodzina i przyjaciele, którzy zostaną poinformowani przez e-mail i powiadomienia podczas próby włamania. Mogą oni następnie sterować instalacją, jeśli masz Somfy Home Alarm Somfy i oglądać, co dzieje się w Twoim domu przez 30 minut, o ile masz Somfy Security Camera.
Sąsiedzi, którzy także zostaną poinformowani przez e-mail i powiadomienia podczas próby włamania. Mogą sterować instalacją przez 30 minut, jednak nie mają dostępu do obrazów z kamery.

W każdej chwili możesz dezaktywować użytkownika nie usuwając go, albo całkowicie go usunąć. Aby to wykonać po prostu wejdź do menu "Moja społeczność" (My community) i następnie wybierz użytkownika.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (1)

Tak (0)

0%

0% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm