nie odpowiedziane pytanie

Somfy Home Alarm Premium we współpracy z TaHoma

Planuje instalacje systemu alarmowego Home Alarm Premium i chciałbym się dowiedzieć czy cały system jest kompatybilny z TaHoma i będzie działał w jednej aplikacji. Czy może zamiast Hub Link można podłączyć te czujniki do Tahoma? Kolejne pytanie odnosi się do samego sytemu alarmowego w razie zaniku napięcia lub łącza internetowego. Na jakiej zasadzie zostaje wysłany SMS do mnie? Co w przypadku gdy jest to domek jednorodzinny a w niedalekiej odległości nie ma innego źródła sieci Wi-Fi? Sytem wyśle SMS w trakcie braku internetu?

Dominik
Dominik

Dominik

Poziom
0
1 / 100
punkt

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.

Do TaHoma możemy dodać system Somfy Protect (aby dodać czujniki konieczny jest Link lub Somfy One). W aplikacji TaHoma widoczny jest system Protect oraz kamery, brak widoczności w aplikacji TaHoma czujników Protect. Wszystkie elementy systemu Protect są widocznie wyłącznie w aplikacji Somfy Protect.

W razie braku internetu w aplikacji Somfy Protect będzie taka informacja. Link i Somfy One+ mają akumulatory, więc w razie braku zasilania sieciowego jest jeszcze podtrzymanie.

Jak nie ma internetu a alarm jest uzbrojony i nastąpi wtargnięcie to zadziałają syreny ale nie będzie powiadomienia ani SMSa.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm