Odpowiedziane pytanie

Jak dodać osobę do użytkowników domowych lub mojej społeczności w systemie Somfy Protect Home Alarm?

Jak dodać osobę do użytkowników domowych lub mojej społeczności w systemie Somfy Protect Home Alarm?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna
Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Użytkownicy domowi obejmują 3 grupy: administratorów, dzieci i gości.
Społeczność (poza domem) obejmuje 2 grupy: rodzinę i przyjaciół oraz sąsiadów.

Ważne jest, aby jasno zdefiniować grupę, do której chcesz dodać daną osobę, aby nadać jej konkretne prawa w całym systemie.

Aby dodać osobę, wykonaj następujące kroki:
1. Uzyskaj dostęp do aplikacji Myfox Security i wybierz "Użytkownicy" (Users) lub "Moja społeczność" (My community), a następnie naciśnij "+" w prawym górnym rogu
2. Wybierz grupę, do której chcesz dodać nową osobę
3. Wprowadź nazwisko i adres e-mail osoby zaproszonej i dodaj zdjęcie (opcjonalnie)
4. Wybierz "Dodaj", a proces się zakończy: osoba została dodana!

Powtórz te czynności, aby dodać inne osoby do użytkowników domowych lub społeczności.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (4)

Tak (3)

43%

43% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm