nie odpowiedziane pytanie

Dlaczego nie można zainstalować narzędzia konfiguracyjnego SDN?

Witam, kumple. Życzę wszystkim dobrze. Mój pierwszy wpis tutaj i służy celowi. Mam nadzieję, że dostarczysz mi lepszych pomysłów. Hej chłopaki, pomimo moich najlepszych starań, nie mogę zainstalować narzędzia konfiguracyjnego SDN (wersja: 1.0.1560) na moim komputerze z systemem Windows 10. Daj mi znać, jeśli wystąpi problem z moim miejscem do przechowywania? Proszę, jeśli możesz, pomóż mi.

John L.
John L.

John L.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Odpowiedzi

John L.
John L.

John L.

Poziom
0
13 / 100
punkty

Więc chłopaki. Miło mi poinformować, że wczoraj rozwiązałem problem. Myślę, że nie było problemu z oprogramowaniem i systemem operacyjnym. Właśnie sprawdziłem uszkodzone sektory dysku twardego w trybie awaryjnym z pełną instrukcją artykułu (https://silicophilic.com/scanning-and-repairing-drive-stuck/), znalezionego po wyszukiwaniu w Google. A teraz problem został rozwiązany.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm