nie odpowiedziane pytanie

Sterowanie roletami z Somfy IO

Dzień dobry,
Jestem na etapie zakupu okien z roletami. Łącznie 9 okien i 10 rolet (dwie rolety na oknie tarasowym).
Chciałbym mieć zapewnione:
1. Możliwość sterowania każdą roletą osobno przełącznikiem naściennym.
2. Możliwość sterowania w czasie rzeczywistym każdą roletą za pomocą aplikacji ze smartfona przez Internet z dowolnego miejsca na świecie.
3. Możliwość programowania scenariuszy (najlepiej w tej aplikacji).

Sprzedawca zaproponował mi rolety z silnikami Somfy IO oraz pilot Tahoma z programowaniem, a do sterowania lokalnie każdą roletą piloty 1-kanałowe naścienne (nie podał żadnych więcej szczegółów technicznych).
Czy taka konfiguracja spełni te 3 wyżej wymienione wymagania? Jeśli tak, to czy jest to najbardziej optymalna konfiguracja spełniająca te 3 wymagania? Ewentualnie, o co powinienem dopytać sprzedawcę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Damian
Damian

Damian

Poziom
0
1 / 100
punkt

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Tak, podana konfiguracja spełnia wszystkie Pańskie potrzeby.

1. W przypadku zastosowania napędów radiowych io, przełącznik naścienny komunikuje się z napędem drogą radiową i jest zasilany bateryjnie. Przełącznik może być jedno, dwu lub czterokanałowy.

2. TaHoma switch to centrala smart home, która umożliwi sterowanie urządzeniami za pomocą aplikacji w telefonie z dowolnego miejsca na świecie, tworzenie scenariuszy czy harmonogramów.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

PozdrawiamyDo góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm