nie odpowiedziane pytanie

Rolety zewnętrzne w systemie io-homecontrol

Czy za pomocą nadajnika naściennego Smoove mogę kontrolować rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym zastępując nim dotychczasowy włącznik? Chciałbym dzięki temu rozszerzyć działanie urządzenia Connexoon, który planuję zainstalować do obsługi bramy z napędem Metro Smart 1000io.

Sławek
Sławek

Sławek

Poziom
0
23 / 100
punkty

Odpowiedzi

Sławek
Sławek

Sławek

Poziom
0
23 / 100
punkty

Tak, z silników rolet wyprowadzone są przewody do puszek podtynkowych.

Jeżeli są to napędy do rolet sterowane przewodowo, aby uzyskać możliwość sterowania radiowego, do każdego z nich należy zastosować IZYMO do rolet instalowane w puszcze podtynkowej za przełącznikiem:
IZYMO - https://www.somfy.pl/produkty/1822661/odbiornik-do-rolet-...
instrukcja - https://service.somfy.com/downloads/pl_v5/izymo-io-odbior...

Jeżeli zależy Panu na sterowaniu z poziomu aplikacji w telefonie, to zdecydowanie rekomendujemy zastosowanie naszej nowej centrali smart home TaHoma Switch. Dzięki temu będzie możliwość sterowania urządzeniami z poziomu jednej aplikacji, natomiast w przypadku korzystania z Connexoon'a będzie konieczność przełączania się pomiędzy dwoma aplikacjami, co zdecydowanie zmniejsza pozytywne doświadczenia płynące z użytkowania systemu.
Ulotka informacyna: https://service.somfy.com/downloads/pl_v5/broszuratahoma_...
Produkt dostępny w sklepie: https://sklep.somfy.pl/tahoma-switch.html

Pozdrawiamy

Sławek
Sławek

Sławek

Poziom
0
23 / 100
punkty

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i cenną uwagę. Na pewno skorzystam przy moich planach. Pozdrawiam

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm