nie odpowiedziane pytanie

Tahoma Premium z dołożoną bazą Serenity

Dzien dobry, w zeszłym roku zakupiłem zestaw Somfy Tahoma Premium w zestawie z 2 urządzeniami io. Obecnie dołożyłem baze Serenity. Baza pojawiła się w systemie wśród urządzeń dołaczonych do systemu, jest widoczna jako syrena jednak po wejściu do portalu zarządzania Tahomą nie pojawiły się opcje dot. Serenity. Wchodząc w "Moje bezpieczeństwo" nic sie nie zmieniło w stosunku do tego co było bez bazy. Czy tak ma być (wg filmów instruktażowych na YT powinny tam być jakieś opcje alarmowe, na pasku w interfejsie też powinna pojawić się nazwa Serenity)? Czy i kiedy opcje bezpieczeństwa powinny się pojawić?

Krzysiek S.
Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
1
134 / 750
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Zakładka bezpieczeństwo pojawia się po dodaniu pierwszego czujnika np. czujnika ruchu lub czujnika otwarcia.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 22 509 53 00

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm