nie odpowiedziane pytanie

Czy można w jednym systemie umieścić Somfy One i Somfy One+?

Dzien dobry,

Czy do aktywnego systemu w którym mam już Somfy One (czarny) mogę dołożyć Somfy One+ (biały) i spowodować aby to urządzenie było centralą systemu alarmowego (czarny będzie wtedy tylko kamera i czujnikiem ruchu)? Czy też oba mogą pracować "równolegle" i przyjmować komendy? Co pojawi się w aplikacji Somfy Protect po wejściu w ikonę kamery do podglądu - będzie można wybrać urządzenie do podglądu?

Krzysiek S.
Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
1
134 / 750
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Dodatkowy Somfy One+ można dodać w aplikacji, w której jest już Somfy One z czujnikami, syrenami itd. Dzięki temu mamy w systemie dodatkową kamerę z wbudowanymi czujnikiem ruchu i syreną.

Uzbrajając system, uzbrajają się wszystkie urządzenia. W ustawieniach -> tryb nocny można wybrać urządzenia aktywne po włączeniu trybu nocnego.

Poniżej widok aplikacji w przypadku dodania dwóch kamer - można wybrać, z której kamery chcemy podejrzeć obraz. Każda z kamer [kamera wewnętrzna / Somfy One / Somfy One+] wyświetla się w taki sam sposób:

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm