Odpowiedziane pytanie

Skąd mam wiedzieć, czy mój system alarmowy Protexiom / Protexial jest kompatybilny z aplikacją na smartfony?

Skąd mam wiedzieć, czy mój system alarmowy Protexiom / Protexial jest kompatybilny z aplikacją na smartfony?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna
Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna

Istnieje kilka sposobów sprawdzenia, czy twój system alarmowy jest kompatybilny z aplikacją na smartfon.

  • Sprawdź, używając wersji IP:

wersje firmware od wersji 7.0 i wyższej są kompatybilne z aplikacją na smartfon. Tę wersję można znaleźć w menu "Ustawienia interfejsu" interfejsu komputerowego systemu alarmowego na koncie instalatora.

  • Sprawdź przy użyciu jednostki centralnej/nadajnika:

Możesz sprawdzić, czy system alarmowy jest kompatybilny z aplikacją na smartfon, otwierając centralną jednostkę/nadajnik. Jeśli widzisz dwie karty z komponentami wewnątrz jednostki centralnej / nadajnika, twój system alarmowy nie jest kompatybilny, jeśli - na odwrót - możesz zobaczyć kilka różnych modułów licowanych w różnych kolorach, system alarmowy jest kompatybilny.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (0)

Tak (0)

0% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm