Odpowiedziane pytanie

Twój system alarmowy jest zgodny z linią ADSL, nawet jeśli jest całkowicie oddzielony, o ile jest podłączony do wyjścia telefonicznego skrzynki.
Nasz system zależy jednak od jakości usługi świadczonej przez dostawcę dostępu (w szczególności w przypadku awarii linii, która może uniemożliwić transmisję telefoniczną). Dlatego radzimy, aby nie włączać funkcji monitorowania linii, która może spowodować zadziałanie tej funkcji nie w porę z powodu mikro przerw w linii.
Somfy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowe działanie funkcji nadajnika (telefon, zdalny dostęp itp.) w przypadku zakłóceń na linii połączonej z operatorem lub aktualizacji i zmian w skrzynkach, które mogą mieć wpływ na prawidłowe działanie naszego systemu alarmowego.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (0)

Tak (0)

0% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm