Odpowiedziane pytanie

Alarm Protexial jest dostępny u profesjonalnych instalatorów i może kontrolować produkty IO Homecontrol (produkty Velux, Somfy, Niko itp.) Oraz produkty RTS (produkty Somfy). Alarm Protexiom jest dostępny w sklepach DIY i może być używany tylko do kontrolowania produktów RTS.
Różnica między produktami instalowanymi przez profesjonalistę a tymi kupionymi sklepie DIY polega głównie na doradztwie i wdrażaniu naszych rozwiązań, ale także na projektowaniu alarmu i liczbie elementów, które można zaprogramować w alarmie. (Możliwość zapamiętania większej liczby elementów w alarmie dostępnym od profesjonalistów).

W odniesieniu do funkcji alarmu nasze dwa produkty działają w ten sam sposób. Istnieją trzy rozwiązania:

  • Nadajnik RTC: transmisja alarmu za pośrednictwem stacjonarnej linii telefonicznej (France Télécom lub ADSL).
  • Nadajnik GSM: transmisja alarmu przez SMS za pomocą karty SIM.
  • Brak nadajnika (z mainframe/syreną): Jeśli zostanie wzbudzony, nie otrzymasz żadnych alertów.

Oprócz bezpieczeństwa w przypadku włamania, możesz również zabezpieczyć swój dom przed incydentami w gospodarstwach domowych dzięki licznym akcesoriom (czujnik dymu, wykrywacz wody itp.).
Nasze zestawy alarmowe sprzedawane w sklepach DIY (markety budowlane) to kompletne systemy alarmowe gotowe do zainstalowania. Akcesoria są już zaprogramowane w zestawie alarmowym, w celu szybkiej i łatwej instalacji.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (0)

Tak (0)

0% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm