Odpowiedziane pytanie

Mam zewnętrzną żaluzję wenecką i chciałbym przeprogramować moją ulubioną pozycję pochylenia. Co mam zrobić?

Mam zewnętrzną żaluzję wenecką i chciałbym przeprogramować moją ulubioną pozycję pochylenia. Co mam zrobić?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna
Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Opuść żaluzję do dolnego położenia przy zamkniętych listwach za pomocą przycisku w dół. Gdy to zrobisz, naciśnij jednocześnie przyciski "up" i "my" przez 2 sekundy. Żaluzja wenecka następnie ustawia się w zaprogramowanej już pozycji pochylenia. Dostosuj ustawienie nachylenia listew za pomocą pokrętła. Sprawdź pozycję, naciskając raz przycisk "my"; produkt jest opuszczany do dolnej pozycji przy zamkniętych listwach. Naciśnij przycisk "my" po raz drugi, a produkt przejdzie do pozycji, którą przeprogramowałeś. Potwierdź żądaną pozycję, naciskając przycisk "my" przez ponad 5 sekund, aż produkt wykona niewielkie ruchy w dół.

Czy uznajesz to za przydatne ?

Nie (0)

Tak (0)

0% użytkowników uznaje to pytanie za przydatne

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm