nie odpowiedziane pytanie

Somfy V300

Witam,

Zakupiłem na Państwa stronie (somfy.pl) dwa wideodomofony Somfy V300 oraz automatykę Slidy Moove 600.
Problem jest z wideodomofonami, od samego początku (zainstalowane ok rok temu): przy naciskaniu dzwonka na zewnątrz panele wewnątrz nie reagują. Po odpięciu zasilania przez jakiś czas jest ok (czasami dzień, ale zdarzyło się że kilka miesięcy było ok), po czym problem powtarza się.
Szukając pomocy w sieci, zauważyłem na francuskiej stronie producenta (somfy.fr), że problem ten jest nagminny.
Dodam, że przycisk zewnętrzny wymieniałem, bo jako, że kupiłem dwa pełne zestawy a mam je w użyciu w formie dwurodzinnej to jeden przycisk jest "wolny" jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu. Od wewnątrz wygląda na to, że wszystko jest ok, z poziomu panelu można otworzyć elektrozamek, bramę jak i użyć kamery.

Pozdrawiam

Grzesiek
Grzesiek

Grzesiek

Poziom
0
2 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Prosimy o złożenie reklamacji. Wszelkie niezbędne informacje znajdzie Pan na stronie: https://sklep.somfy.pl/zwroty-i-reklamacje

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm