Ostatnie pytania w Pytanie / Odpowiedź

• Alarm Somfy Protect + Tahoma

Witam Dlaczego w programowaniu scenariuszy dni w centralce Tahoma zakładka TRYB OCHRONY jest nie aktywna?
    Piotr W.
    Piotr W.

Piotr W.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Somfy 2401398 zamek do drzwi elektryczny

Witam. Czy zamek elektryczny Somfy będę mógł sterować przez centralkę Tahoma? Czy tylko przez aplikację? Jeżeli nie będę mógł sterować to proszę podać jaki zamek elektryczny...
    Piotr W.
    Piotr W.

Piotr W.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
  • Jak zresetować connexoon

Witam, po zresetowaniu napędu i zaprogramowaniu od nowa pilotów nie mogę ponownie zainstalować connexoon access. Może to kwestia zresetowania Conn? Jak to zrobić, ewentualnie...
    Piotr W.
    Piotr W.

Piotr W.

Poziom
    0
    11 / 100
    punkty
  • napęd SGS400 + fotokomurka Master Pro 180

Nie mogę zmusić do współpracy fotokomórki Master Pro 180 (1841216) z napędem SGS400. Fotokomórka działa, słyszę klikający przekaźnik jednak napęd nie reaguje na przerwanie...
    Bartek
    Bartek

Bartek

Poziom
    0
    12 / 100
    punkty
    Bartek
    Bartek

Bartek

Poziom
    0
    12 / 100
    punkty
    Dziękuję za odpowiedź, master pro miały jednak tą zaletę, że wiązka mogła świecić pod kontem 90 stopni względem punktu montażu. Szkoda, że nie współpracują
  • Czy TaHoma Premium z modułem USB Z-Wave 1822492 będzie kompatybilna z wszystkimi sprzętami Z-Wave na rynku?

Czy TaHoma Premium z modułem USB Z-Wave 1822492 będzie kompatybilna z wszystkimi sprzętami Z-Wave na rynku (nie-Somfy) a jesli nie to z jakimi kompatybilność będzie zapewniona...
    Krzysiek S.
    Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -4535 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za kontakt. Potwierdzamy, że Tahoma Premium wraz z modułem USB Z-Wave 1822492 nie będzie sterować produktami Fakro Z-Wave. W razie...

Nagrody w Pytanie / Odpowiedź

Brak nagród

Pytanie / Odpowiedź

InnaKategoria

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm