nie odpowiedziane pytanie

Jak zmienić ustawienie krańcowe rolety z NINIA IO

Dzień dobry,
mam taki problem, po zamontowaniu tarasu, okazało się że teraz krańcowe ustawienie rolety jest ok 2 cm wyżej niż było (do pełnego zamknięcia). Jak włączę zamykanie to pod koniec rolety zgłaszają mi problem że napotkały przeszkodę. Z tego co rozumiem, muszę przeprogramować ustawienie krańcowe rolet. To są trzy rolety na dużym oknie. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć jak to zrobić pilotem NINIA IO. Bardzo proszę o pomoc.

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Odpowiedzi

M B.
M B.

M B.

Poziom
0
39 / 100
punkty

Nie, nie jest.

Jeżeli napęd zatrzymuje się przeciążeniowo nie ma możliwości korekty krańcówki z poziomu pilota Nina. Należy zresetować napędy i ponownie je zaprogramować.

Dwie opcje:

  • należy zakupić zwykły sterownik lokalny np. nr ref. 1870312, zresetować napęd kombinacją zasilania 2/10/2 (rozprogramują się wszystkie rolety na danym obwodzie) i ponowne ustawienie pozycji krańcowej
  • wizyta serwisanta

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm