nie odpowiedziane pytanie

pilot do otwierania

Witam
Czy jest możliwość jakimś pilotem ustawić po wduszeniu klawisza jednocześnie otworzyć bramę drzwi zapalić lampę odblokować alarm? drugim odwrotnie a trzecim połowę tych rzeczy? bo trochę dziwne ze do każdej z tych czynności muszę użyć innej aplikacji.

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Prosimy o informację jakich produktów (w jakiej technologii radiowej RTS czy io) używa Pan to sterowania bramą, drzwiami, światłem i alarmem. Oraz jakiej centrali, aplikacji używa Pan do sterowania.

Pozdrawiamy

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

wszystko w technologii IO centrala tahoma premium na komórce przez aplikacje thoma i na laptopie przez tahomalink.com

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

W aplikacji Tahoma może Pan stworzyć scenariusze, które będą umożliwiały wykonanie tych czynności po jednym naciśnięciu przycisku w aplikacji. Scenariusz można również wywoływać z:

- własnego przycisku z wykorzystaniem nadajnika IZYMO

- scenario player

Urządzenia może również Pan przypisać na jeden kanał na dowolnym sterowniku io.

Pozdrawiamy

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

chodziło mi bardziej o jakiegoś pilota którego dam dziecku i przed wejściem do domu otworzy sobie nim bramę i drzwi do domu i rozbroi alarm, by dziecko nie miało dostępu do wszystkiego w komórce - coś w stylu KEY FOB. Wszedłem w scenariusze i jak mogę rozbroić alarm kamery One + jeśli jej tam nie ma?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

W jaki sposób steruje Pan drzwiami?
Do Tahoma można dodać całe konto Somfy Protect, w scenariuszach będzie można zawrzeć komendę uzbrój/rozbrój.

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Do tahomy mam dodane urządzenia Somfy Protect ale w scenariuszu ich nie ma.. Co do otwierania drzwi robię to przez aplikację somfy keys lub tahoma

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Prosimy o przesłanie screena z aplikacji z widocznymi urządzeniami.

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

zdjęcie z pulpitu głównego

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Możliwość uzbrojenia/rozbrojenia alarmu jest możliwa zarówno w scenariuszach, jak również scenariuszach smart (zaawansowanych). Mówimy tutaj o "virtual alarm". Jeżeli opcja jest niemożliwa prosimy odświeżyć pamięc w Tahoma.

Pozdrawiamy

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

ok. Chce dziecku dać możliwość otworzenia bramy, drzwi i rozbroić alarm bez użycia komórki czy jest możliwość zrobienia tego KEY FOB lub tego rodzaju urządzeniem?

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Znalazłem pilota somfy Serenity i oto mi chodziło idzie zaprogramować to co chciałem. Czy pilotem KEY FOB uczynię to samo?
Drugie pytanie w jaki sposób mogę zmienić kierunek w zamku doorlock bo w aplikacji pokazuje zamknięte a zamek jest otwarty i odwrotnie jest otwarty a pokazuje zamknięte drzwi

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Nie działa też w zamku zamykanie drzwi automatycznie - gdy wyłączam tą opcję po nowym zadaniu wraca do automatycznego otwierania.

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Istnieje możliwość dodania pilota io np. keygo io jako wyzwalacz scenariuszy do Tahoma. W aplikacji tworzymy scenariusze i przypisujemy je do odpowiednich przycisków.

Informacja jak zmienić kierunek zamka tutaj.

Zamykanie automatyczne nie działa, ponieważ kierunek ruchu jest błędnie ustawiony.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozcji.

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm