nie odpowiedziane pytanie

Mam problem z programowaniem

Posiadam pilot somfy keytis ns rts 4 - kanałowy, próbuję zakodować trzy rolety na jeden przycisk, podczas programowania oczywiście wszystkie rolety wykonują ruch góra-dół, po naciśnięciu przycisku który chce zaprogramować wszystkie rolety ponownie wykonują ruch góra-dół, i tutaj zaczyna się problem, po ponownym naciśnięciu guzika opuszcza/podnosi się tylko jedna roleta. Problem ten nie występował w pilocie RTS NS 2-kanałowym.

Wiktor P.
Wiktor P.

Wiktor P.

Poziom
0
12 / 100
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Czy podczas kopiowania sygnału zasilana jest tylko jedna roleta czy wszystkie?
Prosimy spróbować skopiować sygnał zasilając pojedynczo rolety.

Pozdrawiamy

Wiktor P.
Wiktor P.

Wiktor P.

Poziom
0
12 / 100
punkty

Podczas kopiowania są zasilane wszystkie rolety, rolety są zasilane z jednego źródła, do panelu nie mam dostępu, a do kopiowania używam pilota Telis 4 RTS, próbowałem również kopiować ze zwykłego dwu-kanałowego.

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem technicznym, gdy będzie Pan przy urządzeniach. Koledzy zdalnie pomogą zaprogramować rolety. Kontakt: https://www.somfy.pl/wsparcie/dzial-techniczny

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm