nie odpowiedziane pytanie

inteligętne sterowanie podłogówką

powiadam piec gazowy i interesuje mnie rozwiązanie do podłogówki żeby sterować tak jak grzejnikami. macie jakieś rozwiązanie?

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

jaki rodzaj ogrzewania podłogowego jest u Pana zastosowany? Maty grzewcze?

Pozdrawiamy

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Piec gazowy który ogrzewa podłogę woda.

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna

Dziękujemy za przesłaną informację.

W takim przypadku prawdopodobnie nasz termostat io będzie kompatybilny, Przesyłamy instrukcję z informacjami o podłączeniu do ogrzewania podłogowego wodnego. Jeżeli pojawią się dalsze pytania, prosimy kierować je bezpośrednio do naszego działu technicznego.

nr ref. produktu 1870777

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy
Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

mam termostat i planuje do kupić głowice na grzejniki by grzały osobno i interesuje mnie czy coś macie na podłogówkę by nie grzała za każdym razem gdy jakiś grzejnik się załączy

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

do ogrzewania podłogowego możemy zaproponować Termostat io.

Nasze termostaty przy zastosowaniu do ogrzewania podłogowego mogą obsługiwać elektrozawory, do ogrzewania podłogowego jeden termostat może obsługiwać kilka elektrozaworów jednocześnie. Jeżeli chcemy obsługiwać kilka obwodów to na każdy obwód musimy dać oddzielny termostat. Poniżej przykładowy schemat działania oraz dane techniczne: Dane techniczne termostat io


Każdy termostat może mieć oddzielną temperaturę dla danego pomieszczenia. Dla jednej instalacji zalecamy nie więcej niż 10 termostatów.

Niestety nie mamy możliwości rozdzielenia warunkowego dla termostatu oraz głowic termostatycznych, są to 2 oddzielnie urządzenia niezależne od siebie.

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm