nie odpowiedziane pytanie

Słaby zasięg Tahoma Premium

Czy jest jakaś możliwość zwiększenia sygnału radiowego Tahoma Premium ? Mam urządzenie umieszczone na piętrze i obsługuje ładnie piętro i parter, ale ma problem z piwnicą, gdzie jest jedna roleta. Proszę o pomoc w tym temacie (w załączeniu screen). W specyfikacji jest napisane że powinien działać przez dwie ściany żelbetowe do 20 m, u mnie jest mniej i nie daje rady. Czy są jakieś urządzenie zwiększające zasięg ?

Piotr N.
Piotr N.

Piotr N.

Poziom
0
36 / 100
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Jeżeli napęd w rolecie jest w technologii radiowej io, to:
nr ref. 9014069 Repeater II io

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Piotr N.
Piotr N.

Piotr N.

Poziom
0
36 / 100
punkty

Dzień dobry, roleta jest połączona z odbiornikiem w puszce IZYMO io 1822661, a całość sterowana z Tahoma Premium 1811478. Zatem jeśli problemem jest zasięg ponieważ Tahoma jest na pietrze a odbiornik do tej jednej rolety jest w piwnicy to czy zaproponowany wzmacniacz bedzie działał ?

Druga kwestia jest taka, że nie do końca jestem przekonany czy to kwestia zasięgu. Ponieważ urządzenia raz normalnie działa, a raz stwarza problemy. Proszę o odpowiedź.

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

prosimy o przesłanie numeru PIN posiadanej centrali na adres kontakt@somfy.com
Być może będziemy w stanie sprawdzić jakość sygnału radiowego z wykorzystaniem wewnętrznego narzędzia.

Pozdrawiamy,

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm