nie odpowiedziane pytanie

rozkodowanie pilota

Witam
mam problem z roletami i pilotem - pilot smoove 1 RTS jak naduszę prog 3 sekundy rolety wykonują ruch po czym po naduszeniu przycisków brak ruchu rolet ale po około 5minutach rolety wykonują ruch i pilot działa dalej.
pytanie drugie po około tygodniu poprawnego działania zauważyłem ze po naciśnięciu na pilocie i jak przez tahome zjeżdżają mi dwie rolety na raz jak mam teraz zminić?
pytanie trzecie dlaczego do Somfy Security 2401507 kamera IP wewnętrzna nie można dodać w scenariuszu? dla jest bez sensu mając główna centralę tahoma trzeba instalować dodatkowe aplikacje by korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia.

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-477 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

1. Po naciśnięciu PROG na 2-3s napęd wprowadzany jest w stan kopiowania sygnału i jest to normalne zachowanie, że nie można sterować roletami przez ten czas.
2. W aplikacji TaHoma każdy napęd widoczny jest oddzielnie więc niemożliwe, żeby zjeżdżały 2 na raz po wybraniu tylko jednej z nich. Jeżeli dwie rolety zjeżdżają po naciśnięciu jednego klawisza na pilocie oznacza to, że do tego kanału przypisane są dwa napędy. Aby to zmienić, należy usunąć jeden napęd poprzez ponowne dodanie napędu na ten kanał.
3. Kamera ta przeznaczona jest do systemu Somfy Protect. Do aplikacji TaHoma można dodać całe konto z Somfy Protect (i używać go w scenariuszach) i kamery (tylko podgląd z kamer).

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

ktoś pomoże?

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm