nie odpowiedziane pytanie

Brama somfy exavia 500 otwiera sie po zamknięciu co jakis czas co to?

https://youtu.be/wRu6yNz8xV0

W linku jest film pokazujacy co sie dzieje.
Brama co jakis cykl sie otwiera po zamknieciu.

Mirek
Mirek

Mirek

Poziom
0
16 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Prosimy zresetować centralę i zaprogramować ponownie.
Czy w podłożu jest zamontowany ogranicznik mechaniczny w pozycji otwartej i zamkniętej bramy?

Pozdrawiamy,
Zespół Somfy

Mirek
Mirek

Mirek

Poziom
0
16 / 100
punkty

Ograniczniki sa tylko na zamnieta brame. Na otwarciu blokuja krancowki w silownikach. Za chwile zrobie programowanie od nowa

Darek L.
Darek L.

Darek L.

Poziom
0
11 / 100
punkty

Dzień dobry,

Mam ten sam problem z mechanizmem Somfe Exavia 500. Brama po zamknięciu też się otwiera dokładnie tak samo jak u Pana na filmiku. Proszę o poradę co jest przyczyną.
Dziękuję.

Adam K.
Adam K.

Adam K.

Poziom
0
44 / 100
punkty

Witam
mam ten sam problem dzialala 2 lata bez problem nagle takie cos jak jest chlodniej. Ograniczniki mam na otwarcie i zmkniecie.
Czy rest centrali pomaga?
Adam

Adam K.
Adam K.

Adam K.

Poziom
0
44 / 100
punkty

Witam
Przesylam zdjecia.
Adam

Dziękujemy za przesłane zdjęcia.

Prawdopodobnie sworzeń w pozycji zamkniętej nie jest maksymalnie odsunięty.
Prosimy o przesunięcie uchwytów na skrzydle bramy w stronę środka, następnie reset i ponowne przyuczenie zgodnie z instrukcją.

Pozdrawiamy

Adam K.
Adam K.

Adam K.

Poziom
0
44 / 100
punkty

Witam.
Pomoglo, okazalo sie ze srodkowa podporka bramy byla przekrzywiona przez co zmienil sie tor. Po wyprostowaniu i przyuczenie wszystko chodz idealnie.
Dziekuje za pomoc pozdrawiam

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm