nie odpowiedziane pytanie

Napęd Oximo 50 jest możliwość sterowania przez wifi?

Mam napęd rolety oximo i steruje nimi za pomocą pilota a chciałbym sterować przez aplikację w komórce cy jest taka możliwość??

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Prosimy o informację:

  • w jakiej technologii radiowej (io czy RTS) działają napędy
  • lub

    • jaki jest kolor diody na pilocie po naciśnięciu dowolnego przycisku.

    Po otrzymaniu odpowiedzi przedstawimy możliwości.

    Pozdrawiamy

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

dioda czerwona chyba RTS

Szanowny Panie,

dziękujemy za przesłane informacje.

Sterowanie napędami w technologii RTS z poziomu smartfonu możemy zrealizować poprzez:

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

a do rolety zewnętrznej dachowej też macie jakiś mechanizm?

Szanowny Panie,

dziękujemy za przesłane zapytanie.

Nasze napędy są kompatybilne z zewnętrznymi roletami dachowymi. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od kilku czynników, np wymiarów osłony.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

czym różni się napęd Oximo 50 od Altus 50 6/12?

Dzień dobry,

Napęd Altus 50 RTS nie ma funkcji przeciążenia, nie odbija po natrafieniu na przeszkodę. Oximo 50 RTS ma taką opcję.

Do Altusa można dograć czujniki wiatru, napęd Oximo nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiamy,

Mateusz
Mateusz

Mateusz

Poziom
1
210 / 750
punkty

Witam
chciałem się dowiedzieć czy idzie programować piloty - klawisze z poziomu connexoon window RTS lub TAHOMA?
mam przy wyjściu z domu nadajnik smoovi RTS i chciałem nim zamknąć wszystkie rolety i otworzyć. miałem 3 okna tak skonfigurowane a dojdą jeszcze 3 i brak miejsca na pilocie

Dzień dobry,

Na jednym kanale przełącznika naściennego czy pilota można zaprogramować kilka napędów. Przełącznik przypisujemy bezpośrednio do napędów, nie ma możliwości dodania go do centrali Connexoon/TaHoma.

Pozdrawiamy,

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm