nie odpowiedziane pytanie

Problem z roletami po aktualizacji tahoma

Po ostatniej aktualizacji tahoma nie mogę sterować roletami. Bramy działają, oświetlenie także. Rolety (rts) ani drgną.

Łukasz C.
Łukasz C.

Łukasz C.

Poziom
0
2 / 100
punkty

Odpowiedzi

Paweł Ł.
Paweł Ł.

Paweł Ł.

Poziom
0
11 / 100
punkty

Witam w piątek 3.07 miałem podobnie w większości rolet (wszystkie io) pojawił się brak komunikacji błąd występował również z bramą garażową. Ciekawą sprawą było bardzo powolne odświeżanie po uruchomieniu rolet z przełącznika aktualizowało się dopiero po 10-20 minutach wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Stare scenariusze musiałem usunąć i ponownie wprowadzić aby mogły funkcjonować jak przed aktualizacją.

Pozdrawiam Paweł

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami i przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Jeżeli problem występuje w dalszym ciągu, prosimy o przesłanie wiadomości do naszego działu technicznego na adres: techniczny@somfy.com
W treści wiadomości prosimy opisać problem oraz zamieścić nr pin centrali TaHoma (znajduje się na spodzie urządzenia).

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm