nie odpowiedziane pytanie

Czy TaHoma Premium z modułem USB Z-Wave 1822492 będzie kompatybilna z wszystkimi sprzętami Z-Wave na rynku?

Czy TaHoma Premium z modułem USB Z-Wave 1822492 będzie kompatybilna z wszystkimi sprzętami Z-Wave na rynku (nie-Somfy) a jesli nie to z jakimi kompatybilność będzie zapewniona?

Chodzi mi głównie o dopuszkowe wyłączniki światła, czujniki itp.

Krzysiek S.
Krzysiek S.

Krzysiek S.

Poziom
1
134 / 750
punkty

Odpowiedzi

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Firma Somfy gwarantuje poprawne działanie TaHoma Premium (wraz z modułem USB Z-Wave 1822492) z urządzeniami Z-Wave, które mamy w swojej ofercie oraz z głowicą termostatyczną firmy Danfoss (model Living Connect 014G0013).

Urządzenia inne niż wtyczki do gniazdek, odbiorniki podtynkowe do oświetlenia oraz głowica Danfoss nie będą widoczne w TaHoma.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Bartek
Bartek

Bartek

Poziom
0
11 / 100
punkty

Dzień dobry,

Rozumiem, że z modułem Somfy USB Z-Wave 1822492, nie będzie działać roleta zewnętrzna Fakro ARZ Z-WAVE?

Somfy T.
Somfy T.

Somfy T.

Poziom
0
-507 / 100
punkty
Drużyna

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za kontakt.

Potwierdzamy, że Tahoma Premium wraz z modułem USB Z-Wave 1822492 nie będzie sterować produktami Fakro Z-Wave.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm