Dołącz do społeczności somfy

Najczęściej konsultowane pytania

• Przy podnoszeniu rolety zatrzymuje się jakby silnik nie miał siły. Jak się ją podtrzyma to silnik ją podniesie?

Silnik w tej rolecie to taki z elektronicznymi krańcówkami model to chyba ilmo. Tak to określił serwis od rolet. Są to rolety firmy OKNOPLAST. Czy to może być wina uszkodzonego...
    Rafał D.
    Rafał D.

Rafał D.

Poziom
    0
    1 / 100
    punkt
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Numer telefonu do naszego centrum serwisowego: 22 509 53 60 W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji...
  • Napęd Somfy EXAVIA 500

Witam serdecznie, Do wczoraj byłem szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionego napędu. W dniu wczorajszym wystąpiła usterka. Jedno z skrzydeł nie chciało sie otworzyć i...
    Jakub
    Jakub

Jakub

Poziom
    0
    11 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Upewnienie się, czy montaż i podłączenie elektryczne jest poprawne należy do podstawowych czynności diagnostycznych. Odnieśliśmy się do procedury przyuczenia...
  • Moja brama z napędem SGS lub Exavia otwiera się ponownie, gdy tylko zostanie zamknięta.

Moja brama z napędem SGS lub Exavia otwiera się ponownie, gdy tylko zostanie zamknięta.
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Jeśli chodzi o problemy z ponownym otwieraniem związane z napędem SGS lub Exavia, najpierw sprawdź, czy następuje ponowne otwarcie w sytuacji testowej: Aktywuj proces...
  • Konfiguracja z Google Home bez użycia IFTTT

Ostatnio przez przypadek wszedłem w aplikacje connexoon access. Zauważyłem tam wtedy że aplikacja reklamuje się że już mogę sterować bramą za pomocą komend Asystenta google w...
    Michał
    Michał

Michał

Poziom
    0
    45 / 100
    punkty
    Somfy T.
    Somfy T.

Somfy T.

Poziom
    0
    -3279 / 100
    punkty
    Drużyna
    Dzień dobry, Nie wystarczy zmienić w Google. Nazwa musi być zmieniona w aplikacji TaHoma lub Connexoon, następnie zaktualizowana w Google Assistant. Jak zaktualizować...
  • Dlaczego brama nie zamyka się oraz powoli się otwiera ?

Witam. Posiadam napęd do bramy Somfy Dexxo Pro 1000. Drugi raz mam taką sytuację. Otóż brama nie zamyka się. Zaczyna się otwierać. W momencie kiedy się otwiera i jest na...
    Piotr
    Piotr

Piotr

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    Piotr
    Piotr

Piotr

Poziom
    0
    22 / 100
    punkty
    Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
285x273_tahoma.jpg
289x116.jpg
968x138_assistance.jpg
Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm