nie odpowiedziane pytanie

Trendy (temperatury i nasłonecznienia)

Proszę o informację z jakim interwałem zapisywane są dane do trendu, czy może zależy to od zmiany wartości. Czy do wyliczenia wartości dla trendu dnia, tydodnia, miesiaca są brane wartości średnie.
Ogólnie mówiąc jakie są algorytmy zapisu tych danych. Ja próbuję to wykorzystać w analizach i te informacje były by bardzo przydatne.
Mam też pytanie czy historia którą możemy obejrzeć możemy też wyeksportować ( obecnie mogę wyeksportować tylko dobę wstecz)???

Michał W.
Michał W.

Michał W.

Poziom
0
36 / 100
punkty

Odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Najpierw są wartości dla dnia pokazujące każdą zmianę wartości:
[data i godzina, wartość]

Następnie są średnie wartości LUX dla danego dnia:
[data, wartość]

Aby wyeksportować dane: Wybieramy czujnik, klikamy export i pobiera nam się plik excel z tymi wartościami.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji - kontakt z naszą infolinią pod numerem 801377199.

Michał W.
Michał W.

Michał W.

Poziom
0
36 / 100
punkty

Witam

W załączniku wysyłam zrzucone dane które (te dokładne dane) są dostępne tylko 24 h wstecz, gdzie na wykresach można te wartości przeglądać do tygodnia wstecz??? Czy istnieje możliwość zapisywania automatycznego takich danych (np. poprzez wysłanie pocztą, lub import)?
Uśredniona informacja z każdego dnia jest bardzo mało użyteczna, szkoda że nie umieszczono tam jeszcze dodatkowo min. i max. wtedy to jest naprawdę przydatne, tak jak to jest pokazywane na wykresach.

Pozdrawiam
Michał

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm