nie odpowiedziane pytanie

Odpowiedzi

Mariusz B.
Mariusz B.

Mariusz B.

Poziom
0
11 / 100
punkty

Witam, czy może mi ktoś "step-by-step" wyjaśnić lub podpowiedzieć jak podłączyć urządzenie connexoon do napędu Metro 1000 io?

Piotr W.
Piotr W.

Piotr W.

Poziom
0
12 / 100
punkty

sprawdź link poniżej, u mnie to działało

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za zapytanie.

Poniżej przesyłamy w jaki sposób krok po kroku dodać napęd Metro do Connexoon Access poprzez aplikację:

1) Wybrać „Konfiguracja” w aplikacji Conexoon Access.

2) Kliknąć „+” (dodaj)

3) Zaznaczyć typ urządzenia i kliknąć „OK”

4) Nacisnąć przed 2 sekundy przycisk „PROG” na centrali napędu Metro, aż zaświeci się żarówka, a na wyświetlaczu pojawi się „F0”

5) Wybrać i zaznaczyć pilot widoczny poniżej i kliknąć „OK”

6) Zaczekać aż centrala wyszuka napęd Metro

W filmie przesłanym przez Pana Piotr W znajduje się instrukcja dodania napędu poprzez przyciśniecie "Prog" na urządzeniu Connnexoon - ten sposób jest również jak najbardziej poprawny.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Krzysiek
Krzysiek

Krzysiek

Poziom
0
48 / 100
punkty

Witam
A jak dodać napęd bramy Wiśniowski (Metro 1000io) do Tahomy? Pilot jednokierunkowy Smove Origin io programuje się bez problemu , natomiast kiedy w Tahomie daję "dodaj urządzenie", ona oczywiście prosi o wskazanie pilota który steruje bramą (w moim przypadku właśnie Smove Origin Io) i naciśnięcie na nim 2s przycisku PROG. Robię tak, w napędzie Metro słychać cykanie, zapala się żarówka ale Tahoma go nie widzi. Co robię źle?
Dodam że posiadam Set&Go i ono wykrywa napęd bramy, jednak przez Set&Go nie mogę sparować pilota i napędu mimo że działają (brak ikonki pilota przy symbolu bramy w programie).
Tahoma rolety widzi wszystkie i steruje nimi bez problemu.

Dzień dobry,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Prosimy spróbować dodać napęd do TaHoma poprzez wciśnięcie przycisku PROG na centrali napędu na 2s. Na wyświetlaczu pojawi się F0, następnie prosimy wyszukać napęd na TaHoma wybierając opcje bez zdalnego sterowania. pomarańczowe pole.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,

Krzysiek
Krzysiek

Krzysiek

Poziom
0
48 / 100
punkty

Dziękuję za pomoc. Opcja "bez zdalnego sterowania" zadziałała. Dziwi jednak fakt że mam dwa napędy Metro 1000 Io i jeden wykrył normalnie według procedury a drugi bez zdalnego sterowania. Ważne że działa.

Do góry strony

© Wszelkie prawa zastrzeżone Somfy 2013 - Odkryj wszystkie nasze rozwiązania automatyki domowej: bezprzewodowa automatyka domowa, centrale starujące, nasi partnerzy automatyki domowej, silniki automatyki domowej, instalacja automatyki domowej, automatyka domowa w Twoim nowym domu, zainstaluj automatykę domową, kup automatykę domową online, alarm